Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Збереження чистоти в лісах

21.09.2020

Проблема засмічення лісів, є актуальною проблемою сьогодення.

 

В уявленнях людей про ліс переважає чисте повітря, співи пташок. Проте не завжди уявлення співпадають з реальною картиною. Адже не лише на місцях масового відпочинку, а й у віддалених куточках, скрізь видно сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки. Великі купи сміття можна побачити на узбіччі центральних лісових доріг.

 

Засмічення лісових масивів не припиняється в жодну пору року.

 

Для того, щоб уникнути неестетичних краєвидів, в державному лісовому фонді встановлюються таблички «Не смітити», аншлаги, публікуються матеріали в засобах масової інформації на тему збереження чистоти в лісах.

 

Обов’язок утримання лісів у належному стані покладений на державну лісову охорону. Лісівники намагаються всіляко сприяти приємному відпочинку наших громадян в лісі.

 

Працівники державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» провели прибирання лісових масивів. Була проведена ліквідація стихійного звалища у кварталі 4, Великобілозерського лісництва.

Зібране сміття вивозили трактором. Загалом на санкціоноване сміттєзвалища вивезли 8 тракторних прицепів відходів.

 

ДП «Кам’янсько-Дніпровський лісгосп» нагадує, що згідно ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Засмічення лісів відходами» тягне за собою накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян!

Тож не засмічуйте ліс – будьте людьми