Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Запорізькі лісівники дякують колегам за підтримку та допомогу

19.07.2022

В результаті російської агресії, державні лісогосподарські підприємства Запорізької області вимушені частково призупинити свою господарську діяльність із-за проведення бойових дій на території лісового фонду, а також окремі території підприємств перебувають під тимчасовою окупацією російських військових формувань.

 

Ми, намагаємось робити все можливе, щоб допомогти тим працівникам, хто опинився у районах, де відбуваються бойові дії та є загроза життю, підтримуємо тих співробітників, хто пішов захищати нашу країну у лави Збройних сил України та Територіальної Оборони.

 

Від початку війни лісівники Львівщини допомагають працівникам ДП «Пологівське ЛМГ» й їхнім родинам, які постраждали від обстрілів окупантів, так крім гуманітарної допомоги (медикаментами, продуктами харчування та засобами гігієни) колегами з Львівщини було перераховано один мільйон три тисячі гривень фінансової допомоги.

 

Один мільйон вісімсот п'ятдесят тисяч гривень допомоги перераховано лісівниками Рівненської області, з яких дев’ятсот тисяч гривень отримали Мелітопольські лісівники та дев’ятсот п’ятдесят тисяч гривень працівники ДП «Пологівське ЛМГ».

 

Від імені лісівників Запорізького краю хочемо висловити щиру подяку всім колегам Рівненської, Львівської, Житомирської області, за надану допомогу та підтримку у цей не легкий час, за розуміння і турботу за наших людей.

 

Віримо в Перемогу!

 

Слава Україні!