Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства інформує

24.12.2020

Шановні мисливці!

Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що в кінці грудня 2020 року закривається полювання на диких парнокопитих тварин, та пернату дичину (крім гусей) на території  Запорізької області.

 

В січні-лютому 2021 року буде дозволено полювання:

- в січні на гуся та зайця-русака;

- в січні-лютому на вовка, єнотовидного собаку та лисицю.

 

Більш детальну інформацію з приводу термінів та порядку проведення полювання необхідно уточнювати у користувачів мисливських угідь де планується проведення полювання.

 

При проведенні полювання в січні-лютому 2021 року мисливець повинен при собі мати наступні документи:

  • посвідчення мисливця;
  • контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання з терміном дії з 01 травня 2020 року по 30 квітня 2021 року;
  • відстрільну картку на той вид тварин на який проводиться полювання;
  • дозвіл на зброю, яку використовує мисливець на полюванні;
  • при полювання із собаками мисливських порід, власник собак повинен мати паспорт  на собак мисливських порід.

Також звертаємо Вашу увагу, що 06.02.2018 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 № 2234-VIII.

 

Вказаним нормативно-правовим актом внесено, зокрема, зміни до Закону України «Про виконавче провадження» (далі – Закон). Так, статтею 71 Закону на державних виконавців покладений обов`язок за наявності певної заборгованості зі сплати аліментів виносити у відношенні боржників вмотивовані постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання – до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

 

Запорізьке ОУЛМГ бажаємо Вам вдалого полювання, та нагадує про необхідність дотримання правил техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог при проведенні полювання.