Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
З нагоди Дня Державного прапора України відбулася церемонія урочистого підняття українського стяга

23.08.2022

За ініціативи Головнокомандувача Збройних Сил  України генерала Валерія Залужного та у взаємодії із колективом Запорізької окремої бригади територіальної оборони,  громадською організацією "РОВО "ПОБРАТИМИ-РІВНЕ""і колективом Запорізького ОУЛМГ було встановлено флаг-штоки з Державним прапором України в Запорізькій, Донецькій та Дніпровській областях.
 
Право на виконання ритуалу підняття Державного прапора України надається - п-ку Олександру Ігнатьєву та Народному депутату України пані Юлії Яцик, волонтеру - Александру Даш'ян та лісівнику Дмутру Костюку !!!
 
"Разом, тільки разом ми здатні перемогти! Військові, волонтери, працівники лісової охорони, пересічні громадяни - тільки разом, розуміючи поняття зв'язок поколінь, козацькій рід, захист рідноє землі та любов до ближнього, який захищаючи тебе віддав найдорожче - життя ! Ми пам'ятаємо Вас Небесне Воінство і шануємо Ваш подвиг в ім'я держави !!!" - зауважив полковник ЗСУ, Олександр Ігнатьєв. 
«Особливі почуття викликає Державний прапор зараз в умовах війни з російським агресором. Але ми віримо, що Збройні Сили України разом із українським народом повернуть жовто-блакитний прапор у кожен окупований населений пункт України. Зараз під цим прапором наші воїни боронять нашу державу і ми повинні продемонструвати їм нашу повагу» - повідомив Дмитро Костюк.

Фактично з перших днів російського вторгнення в Україну наша область стала ареною активних бойових дій. Два з трьох державних лісогосподаських підприємств Запорізької області знаходяться в окупації.

Лісництва, які знаходяться не в окупації, виконують усі необхідні мобілізаційні завдання, а також допомагають Збройним Силам України та іншим військовим формуванням, територіальній обороні області, місцевим громадам.