Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Відкриття сезону полювання в угіддях ДП «Запорізьке лісомисливське господарство»

11.08.2020

Мисливські угіддя державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» розташовані на території пʼяти ділянок в Запорізькому, Василівському та Новомиколаївському районах. Площа угідь складає 56 450,5 га, з яких велику частку займають польові та степові біотопи, також в складі угідь є лісові та водно-болотні ділянки.

 

Восьмого серпня цього року було відкрито сезон полювання на пернату дичину. Під час рейдів по охороні мисливських угідь державною лісовою охороною підприємства контролювалось додержання мисливцями вимог природоохоронного законодавства, мисливської етики, культури поведінки на природі, під час яких співробітниками підприємства складено пʼять адміністративних протоколів на порушників правил полювання. Типовими порушеннями були, зокрема, полювання з собаками мисливських порід без паспорта мисливської собаки, незаконне полювання в межах населених пунктів тощо. Курйозним випадком незаконного полювання було виявлення громадянина, який ловив пташенят фазана рибальською підсакою. Але в цілому громадяни показали задовільний рівень мисливської культури та високий рівень додержання природоохоронного законодавства.

 

Дякуємо свідомим мисливцям за відвідання наших угідь та сподіваємося на подальше відповідальне ставлення до природі рідного краю!