Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Весняні турботи у державному підприємстві "Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство"

24.05.2021

 

У державному підприємстві «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» триває комплекс лісокультурних робіт – посів насіння лісових культур. Це важливий етап у формуванні якісного посадкового матеріалу, котрий буде використано наступного року і він стане у майбутньому високопродуктивним лісом. Тож, підготувавши ґрунт і створивши відповідні умови, у тимчасових лісових розсадниках проводиться висів насіння лісових культур. У лісових розсадниках  уже посіяно насіння  436 кг на площі 0,5 га. З них: сосна кримська – 40 кг, гледичія – 70 кг, дуб звичайний – 236 кг, акація біла – 70 кг, липа широколиста – 10 кг, черемха пізня – 10 кг. Також на дорощуванні в розсадниках лісгоспу  знаходяться: сосна кримська – 150 тис. шт. та ясен – 150 тис. шт.

 

 

«Вирощування якісного посадкового матеріалу має важливе значення у роботі лісівників, адже саме від якості вирощених сіянців залежить продуктивність майбутніх лісів», - визначає інженер лісових культур Оксана Котик-Попенко.

 

Також для запобігання виникнення і поширення пожеж у лісах, лісівники державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» постійно проводять профілактичні протипожежні заходи, спрямовані на боротьбу з вогнем і його нерозповсюдження на великі території. На сьогодні, в лісгоспі проведено 150 км догляду за діючими мінералізованими смугами.