Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
В Запорізької області буде створено 1000 га нових лісів

10.06.2021

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 521-р Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів на 2021 рік на створення лісових насаджень на території Запорізької області  на площі 1000 га з загального фонду державного бюджету виділено 10 млн грн.

Ліси Запорізької області виконують виключно агролісомеліоративні функції та віднесені до категорії захисних, в зв’язку з чим створення нових лісів завжди було пріоритетним напрямком розвитку лісового господарства області. Щоб у майбутньому отримати могутній і здоровий ліс, у лісівників попереду багато роботи.

Щорічна робота з садіння лісових насаджень та догляд за ними, дасть можливість створити умови для досягнення оптимальних показників рівня лісистості Запорізької області, поліпшити стан та якісний склад лісів, посилити їх екологічні функції, зменшити загрозу деградації земель.

Закликаємо населення бути дбайливими та відповідальними у лісі, цінувати і поважати працю лісівників!

На сьогодні в державної лісової охорони гаряча пора, — у розпалі пожежонебезпечний період. Надіємося на взаєморозуміння та допомогу громадян у справі збереження лісових насаджень від пожеж, самовільних рубок та інших лісопорушень.

Збережемо ліс для наступних поколінь разом!