Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
В державному підприємстві «Мелітопольське лісове господарство» проведена виробнича нарада

30.08.2021

28 серпня 2021 року о 10.00 у приміщені державного підприємства «Мелітопольське лісове господарство» відбулась технічна нарада на яку запрошені були всі головні спеціалісти та лісничі всіх лісництв.

Головним питанням наради було виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», створення та відновлення лісових насаджень у 2021 р. В ході обговорення питання було прийнято рішення по посиленню робіт по підготовці ґрунту під посадку лісових культур, а також особливу увагу приділити збереженню вирощеного стандартного посад матеріалу, та збільшення кількості заготівлі лісового насіння. На нараді були підняті питання по виконанню виробниче фінансового плану за 9 місяців 2021 року. Також увагу приділили посиленню збереження лісового та мисливського державного фонду від браконьєрів.

Обговорення виробничих питань на нараді підвищує рівень відповідальності спеціалістів та керівників підрозділів щодо покладених на них службових обов’язків та виробничих завдань.