Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Сезон підгодівлі диких тварин у лісах

14.01.2022

Мисливське господарство, є невід’ємною складовою лісового господарства, головне завдання якого збереження місцевої фауни та збільшення їх чисельності. Для цього лісівники постійно проводять підгодівлю диких тварин узимку. Така допомога дозволить тваринам успішно перезимувати, адже зима для них - найважча пора року.

З настанням стійкого снігового покриву користувачі мисливських угідь стали активно викладати корми – підгодовувати дичину. Сіно та гіллячкові віники, зерно, кукурудза та картопля, буряки та концентровані корми неабияк смакують дикі тварини та птахи. Обов’язково біля кожної годівниці та підгодовувального майданчика облаштовані солонці з сіллю лизунцем, яка залюбки споживається тваринами.

Звірі гуртуються навколо місць підгодівлі, і можуть стати легкою здобиччю браконьєрів. Через те користувачі мисливських угідь організовують, разом з працівниками лісової охорони та інспекторами правоохоронних та природоохоронних органів, спільні рейдові бригади для охорони державного мисливського фонду.

Отже мисливці не тільки полюють, а й охороняють та підгодовують дичину, і таким чином сприяють примноженню мисливських видів звірів та птахів.