Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Роз’яснювальну робота з відпочивальниками лісових масивів

14.09.2021

З метою запобігання пожежам в лісових масивах, інспекторський склад Запорізького районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з головним лісничим ДП «Запорізьке лісомисливське господарство" провели роз’яснювальну роботу.

 

Фахівці повідомили відпочивальникам, що виникнення пожеж у лісі може стати викинутий недопалок на трав’яну підстилку, непогашене багаття тощо. Пожежу може викликати й фокусування сонячних променів на склі залишеної у лісі пляшки чи металевої бляшанки.

Проведено роз’яснення громадянам про складність ситуації для рятувальних служб, які покликані реагувати на пожежі у лісах, полягає в тому, що вогонь сухою травою та хвойною підстилкою  поширюється з неймовірною швидкістю. Окрім того, зазвичай, поряд з осередком виникнення пожежі відсутні джерела водопостачання. І наслідки лісових пожеж завжди непередбачувані. Акцентували увагу громадян на забороні розведення багать в лісах. Закликали громадян під час відпочинку на природі не провокувати займання в лісах, дбати не лише про свій власний відпочинок, а й про навколишнє середовище.