Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Надання адміністративних послуг Запорізьким обласним управлінням лісового та мисливського господарств

27.03.2020

1.Видача сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій видається безпосередньо облуправлінням.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТУ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ ТА ВИГОТОВЛЕНИХ З НИХ ПИЛОМАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЕКСПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ

1) Свідоцтво (Виписка) про державну реєстрацію юридичної особи.

2) Довідка з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

3) Свідоцтво (довідка) про реєстрацію платника податку на додану вартість (платника єдиного податку).

4) Статут, (ксерокопія пункту «Предмет та мета діяльності товариства», де вказано напрямки діяльності підприємства).

5) Рахунок - Фактура, Інвойс, в якій чітко вказана назва фірми, що являється продавцем, її адреса, назва фірми що є платником і покупцем,її адреса, також назва продукції, ґатунок,геометричні розміри, кубатура, ціна по якій продається лісопродукція, валюта, код УКТЗЕД.

6) Товарно – Транспортні накладні з підприємств, які є лісокористувачами (в Україні такими є лісові господарства, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, Агролісгоспи, та інші державні підприємства, що є лісокористувачами) в яких вказана назва продукції, розміри та порода.

7) Специфікація – Накладна (Форма - ЛГ 25) до кожного документу (ТТН та ін.), в якій обсяги розписані по діаметрам та довжинам із зазначенням порід.

8) Якщо документи на необроблену деревину виписані на іншого користувача, необхідно надати перехідні накладні на користувача, що отримує сертифікат.

9) Заява, на ім’я начальника Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що у відповідності до наказу Міністерства транспорту України № 363 від 14.10.1997, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 лютого 1998р. за № 128/2568, вантажовідправник – лісокористувач при реалізації лісопродукції, зобов’язаний віддавати другий екземпляр ТТН-ліс водію (експедитору) вантажоодержувача і який може бути використаний при оформленні Сертифіката. Номер роздрукованого екземпляру ТТН-ліс зазначатиметься у лівому верхньому куті документа.

Всі документи мають надаватися в оригінальному вигляді з мокрими печатками.

Для отримання сертифікату в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства підприємство має бути зареєстроване в місті Запоріжжя або в Запорізькій області.

         Крім цього, повідомляємо, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства від 05.08.2014 за № 296, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06.08.2014р. за № 929/25706 внесено зміни до наказу Державного комітету лісового господарства від 07 вересня 2007 року № 528 – тимчасово до закінчення антитерористичної операції на сході України видачу Сертифікатів суб’єктам господарювання, що зареєстровані на території Донецької та Луганської областей, покладено на Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства, а також на Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства.

2. Адміністративні послуги документів дозвільного характеру

Відповідно до Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» від 19.05.2011 № 3392-VI  дозвіл на переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель у цілях, пов’язаних з веденням лісового господарства, без їх вилучення у постійного лісокористувача;  рішення про виділення у встановленому порядку лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами; спеціальний дозвіл на заготівлю деревини в порядку рубок головного користування (лісорубний квиток). є документами дозвільного характеру та видаються через дозвільний центр.

         Наказом Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства від 24.03.2020 № 31 затверджено інформаційні та технологічні картки вищевказаних документів дозвільного характеру. Вказана інформація розміщена на офіційному сайті облуправління у вкладці «Адміністративні послуги».