Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Лісівники ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» дбають про ліс

02.06.2020

Державне підприємство «Запорізьке лісомисливське господарство» здійснює ведення лісового господарства на території м. Запоріжжя, Запорізького, Вільнянського та Новомиколаївського районів Запорізької області. Зокрема, роботи із створення лісових культур, санітарно-оздоровчі заходи в лісах. Важливим напрямом є охорона та захист лісу від пожеж.

 

З метою створення лісових культур було заготовлено 12 кг насіння сосни кримської, яке було висіяне на власному лісопитомнику на площі 0,03 га. Планується отримати приблизно 20 тис. сіянців сосни. В Олександрівському лісництві створено 5 га плантації майбутніх «новорічних ялинок». Також з метою отримання декоративного посадкового матеріалу було посаджено 0,2 га берези. Проведено доглядів за раніш висадженими  лісовими культурами на площі 40 га.

В розрізі профілактичних та попереджувальних заходів з охорони лісів від пожеж влаштовано 80 км мінералізованих смуг, здійснено догляду за мі смугами та протипожежними розривами загальною довжиною 680 км, перекрито 4 дороги в пожежонебезпечних лісових масивах, виставлено  наглядної агітації в кількості 10 одиниць, здійснено 4 виступи в ЗМІ та проведено 14 лекцій з відповідної тематики.

 

Державною лісовою охороною підприємства постійно здійснюється робота з охорони лісового фонду та мисливських угідь від випадків порушень природоохоронного законодавства. Так, співробітниками ДП «Запорізьке ЛМГ» складено 13 адміністративних протоколи на порушників лісового та мисливського законодавства, накладено 4930 грн. в вигляді штрафів, розраховано заподіяної шкоди в сумі 17 138 грн.

 

Під час рейдів з охорони мисливських угідь складено 5 адміністративних протоколи на порушників правил полювання, виявлено та знешкоджено 62 петлі, виставлених браконьєрами з метою незаконного добування тварин.