Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Інвентаризація лісових культур - важлива і відповідальна справа

25.10.2021

У відповідності до інструкції з проектування, технічного приймання, обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів щорічно в осінню пору працівниками лісництв проводиться інвентаризація (підрахунок) лісових культур та садивного матеріалу в розсадниках.

При оцінці якості одно-, дво- та трирічних лісових культур основними показниками є приживлюваність висаджених сіянців та відповідність схеми посадки проекту. Насадження чотирирічного і старшого віку також атестуються за класами якості.

Щоб посадити ліс необхідно виростити садивний матеріал, а саме сіянці та саджанці, які вирощуються у розсадниках лісництв. Збір лісового насіння, висів його в ґрунт, догляд протягом сезону за тендітними паростками у посівному відділенні та догляд і формування саджанців у шкільному відділенні закінчується підрахунком кількості та якості садивного матеріалу яким у наступному році будуть створені нові ліси.

В цьому році в розсадниках державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство» вирощено 800 тис. шт. сіянців та 25 тис. шт. саджанців.