Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Фінансово-економічна діяльність лісогосподарських підприємств за I півріччя 2020 року

23.07.2020

Своєчасна виплата заробітної плати, підвищення її та забезпечення зростання доходів працівників є найважливішими з поміж виробничих питань Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

В цілому в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, з урахуванням лісогосподарських підприємств середньомісячна зарплата за I півріччя 2020 року склала 6143,2 грн. і зросла  порівняно з відповідним періодом минулого року на 790,2 грн.

Також необхідно відмітити зростання середньомісячної заробітної плати досягли майже всі лісогосподарські підприємства в порівняні з минулим роком.

 

Серед підпорядкованих державних підприємств державне підприємство «Приморське лісове господарство» проходить процедуру припинення діяльності.

 

Слід зазначити, що заробітна плата на лісогосподарських підприємствах в Запорізькій області виплачується своєчасно, заборгованості по заробітній платі та платежах до бюджетів всіх рівнів і Пенсійного та інших фондів підприємства не мають.

Середньооблікова чисельність штатних працівників лісового господарства в Запорізькій області станом на 01.07.2020 рік склала 309 осіб.

 

За підсумками І півріччя 2020 року фінансово-господарської діяльності лісогосподарськими підприємствами отримано 11122,0 тис. гривень чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг). Продукція лісогосподарських підприємств реалізується на внутрішній ринок.

Метою діяльності державного підприємства у сучасній економіці є отримання прибутку. Саме за цієї умови підприємства можуть стабільно існувати і забезпечувати собі основу для росту. За підсумками I півріччя 2020 року лісогосподарськими підприємствами запорізької області отримано 327,0 тис. грн. чистого прибутку.

 

Продуктивність праці за I півріччя 2020 року в цілому по Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарствам склала 35993,5 грн. Серед лісогосподарських підприємств найбільшого рівня продуктивності праці досягло державне підприємство «Мелітопольське лісове господарство».

 

За січень-червень 2020 року лісогосподарськими підприємствами Запорізького ОУЛМГ сплачено до Державного та місцевого бюджету 7864,0 тис. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, та 2509,0 тис. грн. відраховано до Єдиного соціального внеску.