Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» вітає всіх мисливців з початком полювання

17.08.2020

08 серпня в мисливських угіддях ДП «Кам’янсько-Дніпровське ЛГ»  стартував сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 31 грудня  поточного року.

Відкриття сезону полювання відбулося без особливих порушень. Мисливствознавці, єгерська служба та працівники лісової охорони лісгоспу працювали в посиленому режимі для виявлення порушників правил полювання – поряд з рейдуванням проводили роз’яснювальну роботу серед мисливців з нагадуванням основних правил полювання, техніки безпеки та протипожежної безпеки.

Цього разу мисливці виявилися напрочуд законослухняними, адже грубих порушень не виявлено.

З метою недопущення порушень керівництво лісгоспу наголошує: полювання має проводитися тільки з дотриманням чітко визначених правил. Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо), порядку здійснення полювання, яке не мало наслідків добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування карається штрафом.

Бажаємо мисливцям традиційного – ні пуху, ні пера! Але не забувайте правила безпеки поводження зі зброєю та не допускайте браконьєрства.