Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» долучилось до акції "Створюємо ліси разом"

19.04.2021

Саме для виховання в громадськості  та  учнів  бережливого ставлення до природи, покращення рівня екологічної свідомості, набуття нових умінь та навичок у галузі лісівництва, отримання відомостей про діяльність лісового господарства проходить акція Держлісагенства «Створюємо ліси разом», тому працівники ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» власним прикладом привертають увагу до важливості відновлення лісів. У першу чергу  проводячи благоустрій та озеленення  територій  лісництв.

 

Так на територіях  я/с «Барвінок» та «Зайчик» м.Кам’янка-Дніпровська працівники ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» разом з батьками, дітьми та працівниками дитячого садка висадили саджанці берези, гібіскусу,  аронії та саджанці  декоративних порід в кількості 57 шт.

 

А в Великобілозерськом лісництві школяри з села сумлінно попрацювали на висадженні саджанців туї.

 

В рамках акції  в м. Кам’янка-Дніпровська, м. Енергодар та с. Велика Білозерка пройшли уроки з школярами по вирощуванню та створюванню лісових культур та екскурсія екостежина «Світ плавнів».

 

А у м. Кам’янка-Дніпровська робітниками КП «Карат» був оновлений старий  парк Шкільний, де на території парку посадили близько двісті дерев, серед яких і акації, і каштани, і рябіни чорноплідні, і берези.

 

Лісгосп щороку безкоштовно надає школам, місцевим громадам для озеленення декоративний посадковий матеріал.

 

Кожен рік навесні лісівники державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» прибирають навколишні території, подаючи приклад для оточуючих, як треба підтримувати порядок і чистоту навколо себе. Приємно, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь, а долучаються до прибирання. Так, у с. Водяне працівники лісництва разом з місцевими мешканцями розчистили смітники в кв 3 Водянського лісництва та вздовж берегів Каховського водосховища. Було зібрано три тракторні причепи сміття.

 

Лише від бережливого, дбайливого і  розумного  ставлення кожного з нас до природи   залежить  майбутнє як лісу, так і людини.