Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Догляд за лісовими культурами в ДП "Пологівське ЛМГ"

27.07.2020

Догляд за лісовими культурами – це сукупність агротехнічних і лісівничих заходів, що застосовуються для поліпшення умов приживлюваності та зростання деревних порід у лісових культурах. Основна мета проведення доглядів – це створення сприятливих умов для росту і розвитку лісових культур, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та порослі другорядних порід.

Догляд за лісовими культурами проводиться двома способами: ручним та механізованим. На даний момент в лісництвах ДП "Пологівське ЛМГ" активно проводиться механізований догляд за лісовими культурами. Кількість, тривалість і строки доглядів визначаються типом лісорослинних умов, способом обробітку ґрунту, методом і способом створення лісових культур, і  погодно-кліматичними умовами.

На сьогоднішній день вже проведено механізованих доглядів на площі 545 гектари.  На підприємстві є все необхідне для здійснення цих робіт – техніка, обладнання і досвідчені працівники. Літо для лісівників є важливою порою для проведення цілого комплексу агротехнічних заходів, спрямованих на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових порід.

Догляд за культурами має вирішальне значення для успішного вирощування лісу.