Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
Будете уважні, купуючи дрова!

12.08.2022

Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства застерігає населення про зростання кількості випадків шахрайства з приводу придбання дров паливних.
 
Громадяни звертаються зі скаргами про те, що в мережі Інтернет з'являється оголошення про продаж дров паливних від імені лісогосподарських підприємств. Після здійснення перерахунку за дрова або доставку за них, з абонентом немає зв’язку і відповідно отримати товар людина не може.
 
У зв’язку з цим інформуємо, що державні лісогосподарські підприємства області мають відповідний порядок з реалізації!
 
Купівля деревини для опалення для потреб фізичних осіб здійснюється за наступною процедурою:
 
1. Слід звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву з проханням реалізувати деревину паливну для опалення власної будівлі, зазначити обсяг. До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду.
 
2. Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.
 
3. Здійснити оплату у зручний спосіб у будь-якому відділенні банку, терміналі чи Приват 24.
 
4. Після оплати покупець матиме документ (квитанцію) про сплату, з яким слід звернутися повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.
 
Якщо ви стали жертвою шахраїв на електронних торговельних майданчиках (olx, наприклад) або в групах соціальних мереж, повідомляйте адміністраторів про випадок шахрайства та блокуйте подану інформацію.
 
Будьте обачними та ретельно перевіряйте інформацію в оголошеннях!