Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
29 квітня 2020 року відбулася селекторна нарада з питань пожежної безпеки

29.04.2020

   29 квітня 2020 року відбулася селекторна нарада з питань пожежної безпеки в області під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В’ячеслава  Дзятківського, за участі ГУ ДСНС України в Запорізькій області, Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісогосподарських підприємств, заступників райдержадміністрацій, що відповідають за протипожежні заходи.

     Зокрема, обговорили питання запобігання виникненню пожеж і оперативного реагування на них.

    Визначили порядок взаємодії, організації управління, оповіщення і зв’язку та порядок взаємного залучення підпорядкованих сил та засобів між ГУ ДСНС України в Запорізькій області та підвідомчими підприємствами  Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства. Оновлено План залученні сил та засобів Головного управління ДСНС України в Запорізькій області та Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства.

    Також лісогосподарськими підприємствами розроблені мобілізаційно – оперативні плани гасіння лісових пожеж  та затверджені в районних державних адміністрацій.

     У всіх лісництвах підпорядкованих лісогосподарських підприємств до початку пожежонебезпечного періоду були створені добровільні пожежні дружини, до складу яких включені працівники підприємств.

     Державною лісовою охороною підприємств з початку пожежонебезпечного періоду проведено 32 рейди. Перекрито 77 позапланових дороги. Виставлено 67 аншлагів наглядної агітації на протипожежну тематику.

     Для спостереження за лісовими насадженнями в двох державних підприємствах в К-Дніпровському (Водянське лісництво) та Запорізькому районах (Крутоярівське лісництво) є телекомунікаційні установки ВПК-1200М на пожежно-спостережних вежах. Всього у нас в області є 5 пожежно-спостережних веж.

    Також, під час наради були надані пропозиції щодо додаткових заходів із попередження та оперативного реагування на виникнення пожеж в екосистемах на території області.