Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
28 травня 2021 року відзначає день народження перший заступник начальника Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Кобзар

28.05.2021

Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства

і

Запорізька обласна організація працівників лісового господарства

вітають з 45-ти річчям

першого заступника начальника

Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства

 

КОБЗАРЯ ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА!

 

Прийміть від душі наші щирі вітання,

Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!

Життя хай дарує чудові презенти,

Яскраві емоції, щастя моменти.

Щоб лихо до хати дорогу не знало,

А доля Вам радість завжди дарувала!

 

 

Кобзар  Володимир Олександрович  після закінчення Запорізького державного технічного університету в 1998 році працював головним  механіком ДЛГО «Запоріжжяліс», після цього був переведений на посаду головного лісничого,  а з 2005 року призначений на посаду директора державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство», де пропрацював до 2012 року. В серпні 2014 року  був  призначений  на конкурсній основі на посаду першого заступника начальника Запорізького обласного  управління лісового та мисливського господарства, де і працює по теперішній час.

За період роботи Кобзар В.О. зарекомендував себе кваліфікованим фахівцем, наполегливим, відповідальним, працелюбним працівником та добропорядною, уважною, чуйною людиною, вимогливий до себе, та своїх підлеглих, є добрим організатором своєї роботи. Грамотно організовує роботу підпорядкованих спеціалістів, постійно проявляє ініціативу, вдосконалює ефективність своєї роботи.