Запорізьке обласне управління
лісового та мисливського господарства
Зворотній зв'язокЗадати питання Гаряча лінія(0612) 95-16-85
28 січня 2021 року відбулося засідання координаційно-технічної наради

29.01.2021

28 січня 2021 року відбулося засідання координаційно-технічної наради за підсумками польових робіт з базового лісовпорядкування в державних лісогосподарських підприємствах Запорізького обласного управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Володимира Селюка за участю державного підприємства «Харківська державна лісовпорядна експедиція». В засіданні взяли участь директори та головні лісничі державних лісогосподарських підприємств.

На нараді були підведені підсумки виконання польових лісовпорядних робіт з базового лісовпорядкування лісового фонду державних лісогосподарських підприємств Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства. Також було оговорено питання особливості камеральної обробки матеріалів базового лісовпорядкування та розроблення проекту організації та розвитку лісового господарства на ревізійний період 2021-2030 років.

Заслухавши виступи начальника Запорізького обласного управління Володимира Селюка і т.в.о. директора ДП «Харківська державна лісовпорядна експедиція» Василя Гриневича і обговоривши доповіді і виступи присутніх, координаційно-технічна нарада прийняла ряд необхідних рішень.